Image Alt

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama, vücudun belli bölgelerinde oluşan yağlanmaların yok edilmesi için kullanılan bir yöntemdir. Her insanın farklı vücut yapısı vardır. Genetik, hastalık, yaşın ilerlemesi ve farklı sebeplere bağlı olarak bir çoğumuzda yağlanma başlar ve bu yağlar, bazı bölgelerde daha çok depolanır. Bölgesel zayıflama, bu bölgelerde ki  yağların parçalanarak yada eritilerek giderilmesi esasına dayanır. Bölgesel zayıflama, yalnız kadınları değil formlarına dikkat eden erkekler için de önem taşıyan ve tercih edilen bir uygulamadır. Bölgesel zayıflama, selülitlerden kurtulmak, bel, basen, iç bacak, kol gibi kilo verilse de eritilmesi zor olan bölgelerde istenilen biçime ulaşmak için öne çıkan en etkili uygulamadır. Bölgesel zayıflama uygulamasında birçok yöntemden faydalanılır.

G-5 MASAJI;  G-5 masajı, uygulanacak bölgeye cihaz yardımıyla titreşim vererek kuvvetli bir itme sağlar. Bu kuvvetli itme ve titreşimler bölgede ki yağların yakılmasına yardımcı olur. G-5 masaj cihazı yaydığı titreşim sayesinde, kan dolaşımını hızlandırarak  damarların açılmasını ve vücudun toparlanmasını sağlar. G-5 masajı aynı zamanda ciltteki yaşlanma çizgilerini azaltır. Toksinlerin atılmasına yardımcı olarak  zihinsel ve bedensel stresi azaltır vücuda rahatlama sağlar. G-5 masajı tüm vücuda uygulanabilir  fakat kol, popo bölgesi ve selülitli bölgelerde daha fazla sonuç alınan bir uygulamadır. 5-10 seans olarak yapılır. Kişinin vücut özelliklerine göre  yaklaşık 20 dk sürer.

LENF DRENAJ; Lenf sistemi, vücutta oluşan ödemlerin ve toksinlerin vücuttan dışarı atılmasını sağlayan bir uygulamadır. Aynı zamanda selülitli bölgelerde ve yağların daha çok biriktiği bölgelerde güvenle uygulanan etkili bir yöntemdir. Yağ hücrelerinin hareketlenmesi ve bedenden atılması, ağrıların giderilmesi, cilt lekeleri ve kırışıklıkları gibi etkiler sağlayan lenf drenaj uygulaması güzellik ve bakım amaçlı da uygulanır. Çünkü lenf drenaj, ciltteki kolojen üretimine katkıda bulunur ve cildin sıkılaşmasını sağlar. Lenf drenaj hem tedavi hem de tedaviyi destekleyici bir yöntem olarak kullanıldığı için tedavi şekline göre seans sayısı değişiklik gösterir. Ortalama olarak 20-25 dk sürer ve 2-3 gün süren aralıklarla uygulama yapılması önerilir.

PASİF JİMNASTİK;  Pasif jimnastik, bir cihaz ile uygulanır. Yağın biriktiği bölgelerde ki kaslara düşük voltajlı elektrik akımları gönderilerek, bölgesel yağların yakımı hız kazanmış olur. Vücutta birikmiş yağları eritmek, vücut şekillendirmek, selülit ve vücutta ki sarkmaların toparlanması gibi pek çok problemlerin giderilmesinde kullanılan etkili bir yöntemdir. Bel ve göbek bölgesi, bacağın iç kısmı tedavinin en etkili olduğu bölgelerdir. Pasif jimnastik uygulaması, haftada 2-3 kez olmak üzere 15-20 seanstır. Seans süreleri ortalama 40 dk’dır.

Whatsapp

Telefonunuzda daha hızlı yanıt almak için Whatsapp aracılığıyla bize bir mesaj gönderin!

FİYAT AL

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!!
Doğalife Güzellik Salonu sizi yepyeni bir dünyaya davet ediyor!

Instagram